Програма кредитування молоді за рахунок власних коштів Фонду

          Програма реалізується на підставі Положення про порядок надання довгострокових кредитів на будівництво житла молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам, які згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов, за рахунок власних коштів Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», затвердженого рішенням правління Фонду від 28.09.2010р., протокол № 35 (в редакції рішення правління Фонду від 14.05.2013, протокол №32)

Довготерміновий пільговий молодіжний кредит на будівництво (реконструкцію) і придбання житла надається молодим сім`ям, в якій чолові та дружина віком до 35 років, неповним сім’ям,  в якій мати (батько) віком до 35 років має неповнолітніх дітей (дитину), одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно.

Кредит на будівництво (реконструкцію) та придбання житла надається до 30 років, але не більше ніж досягнення позичальником (ці) пенсійного віку.

Кредит надається відсотковою ставкою у розмірі – 14,1% річних. Погашення кредиту та відсотків за користування ним здійснюються позичальником починаючи з дати зарахування коштів кредиту на рахунок позичальника в банку-агенті. Платежі з погашення кредиту та відсотків за користування кредитом вносяться не рідше ніж один раз на місяць. Кредит може бути погашено достроково. Кредит надається виключно в гривні.

Кредит на будівництво 1 кв.м. (реконструкцію) і придбання житла визначається як добуток нормативної площі та вартості житла без урахування попереднього внеску позичальника з додаванням витрат на страхування у період будівництва житла, де:

ціна будівництва1 кв.м. житла – ціна згідно з даними Забудовника.

 нормативна площа житла – це нормативна площа житла помножена на вартість квадратного метра житла, це площа з розрахунку 21 кв.м. на кожного члена сім`ї  кандидата  та 10,5 кв.м. додатково на сім`ю  (тобто для сім`ї складом 2 особи – 52,5 кв.м., 3 особи – 73,5 кв.м., 4 особи – 94,5 кв.м., для одинокого громадянина – 31,5 кв.м.). У разі перевищення нормативної площі позичальник сплачує вартість понаднормативної площі за рахунок власних коштів.

попередній внесок – внесок позичальника, що складає не менше ніж 10% вартості будівництва (реконструкції) чи придбання житла, та вартості понаднормативної площі об`єкта кредитування. За бажанням кандидата розмір власного внеску може бути збільшено.

Для реєстрації необхідно написати заяву на отримання кредиту, заповнити анкету Позичальника та надати такі документи:

-          довідка про перебування на квартирному обліку всіх членів сім`ї (оригінал),

-          довідка про склад сім`ї (Ф-3 ЖЕК) (оригінал),

-          оригінали та копії паспортів повнолітніх членів сім`ї (1,2 ст. прописка),

-          оригінали та копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера,

-          оригінал та копію свідоцтва про народження дитини (дітей),

-          оригінал та копію свідоцтва про шлюб,

-          довідка з місця роботи із зазначенням займаної посади, часу перебування на такій посаді та розміру заробітної плати, протягом останніх 6 місяців (із поміткою «затримки у виплаті з/п за останні 6 місяців відсутні»),

-          виписку із трудової книжки про місце роботи за останні 3 роки,

-          документи, що підтверджують інші доходи Позичальника (за наявністю доходу не за основним місцем роботи), у т.ч. декларацію про доходи на останню звітну дату, завірену податковою інспекцією,

-          згода подружжя (ін.. членів сім`ї) на передачу в заставу майнових прав на житло (нотаріально посвідчене), або їх присутність при укладенні договору застави майнових прав/застави квартири,

-          довідка про платоспроможність сім`ї (довідка про доходи).

Для СПД:

-          фінансова звітність, затверджена податковою інспекцією;

-          свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця.

На даний час за вищевказаною програмою пропонуються об’єкти за наступними адресами: м.Дніпропетровськ ж/м Лівобережний-3 вул. Січеславська, 4 по ціні 8900,0 грн за 1 кв.м, вул. Кобзаря, 3 – 10500,0 грн за 1 кв.м. (100% готовність об’єкта, введено в експлуатацію); Дніпропетровський район, с. Дослідне, вул. Наукова, 54а – 8702,0 гривень.

За більш детальною інформацією звертатись за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Робоча, 22а, тел. 32-33-13, 35-73-83, yvww.fhb.kiev.ua