СТАТУТНИЙ КАПІТАЛ ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛА ЗБІЛЬШЕНО НА 169,9 МЛН ГРН: ЩЕ ПОНАД 200 СІМЕЙ ПРИДБАЮТЬ ВЛАСНЕ ЖИТЛО

  Розпорядженням Кабінету Міністрів України №1657 від 15 грудня 2021 року "Про перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству розвитку громад та територій на 2022 рік передбачено кошти на збільшення статутного капіталу Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння сприяння молодіжному житловому будівництву" на 169 млн 883 тис. грн.

      Відповідні зміни до статуту підписані Міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим.

  Зазначені кошти будуть спрямовані на реалізацію Державної програми забезпечення молоді житлом зокрема, на надання пільгових іпотечних кредитів молоді. Завдяки цьому рішенню ще 212 молодих сімей і одиноких громадян придбають власне житло, приймаючи участь в програмі довгострокового пільгового кредитування для придбання житла за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла.

    "Питання придбання власного житла є вкрай актуальним для кожного, особливо для молоді. В результаті з'являються додаткові витрати на життя і накопичити на власну квартиру важко. Аби вирішити це питання держава дала можливість молодим сім'ям отримати пільгові кредити на житло. У Фонді Держмолодьжитла є відповідна програма і я закликаю молодих людей долучатися до неї", - зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій ЧЕРНИШОВ.

  "Збільшення фінансування житлових програм для молоді є важливим і виваженим кроком влади, - зазначив голова правління Держмолодьжитла Сергій КОМНАТНИЙ. - Це рішення сприятиме збереженню соціального спокою і підтримки демографічного потенціалу України". 

   З умовами програми довгострокового пільгового кредитування для придбання житла за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла можна ознайомитися на сайті Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.