ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ! КАРАНТИН - НЕ ПЕРЕШКОДА!

Шановні клієнти та відвідувачі сайту Дніпропетровського регіонального управління Держмолодьжитла!

Рішенням Уряду України запроваджено надзвичайну ситуацію по всій території нашої держави до 24 квітня 2020 року продовжено карантин. Здоров`я громадян - найбільша цінність для нас. З метою недопущенн стрімкого поширення коронавірусу Дніпропетровське регіональне управління Держмолодьжитла з 18 березня працює з клієнтами дистанційно. Для громадян створена можливість без відвідування Дніпропетровського регіонального управління Держмолодьжитла ознайомитися з умовами участі в житлових програмах, подати заявку на участь у них і стежити за рухом черги. Ми вживаємо цих заходів задля Вашої безпеки.

    У період карантину Дніпропетровським регіональним управлінням Держмолодьжитла укладено 2 угоди за програмами кредитування придбання житла за рахунок коштів місцевого  бюджету та надання кредиту за рахунок власних коштів Держмолодьжитла:

- 1 кандидат з числа працівників бюджетних установ став позичальником - отримав пільговий кредит на суму 398,0 тисяч гривень;

- 1 кредит за рахунок власних коштів Держмолодьжитла отримано сім`єю внутрішньо переміщених осіб на суму 924,0 тисячі гривень.

Ми працюємо для Вас. Бережіть себе і своїх рідних.