УВАГА! ЗМІНИ В ГРАФІКУ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ

До уваги громадян!

Шановні клієнти інформуємо Вас, що Дніпропетровське регіональне управління Держмолодьжитла тимчасово запроваджує обмежувальні заходи з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції терміном до 3 квітня 2020 року, Адміністрацією Держмолодьжитла ухвалене рішення запровадити для працівників установи на цей період робочий режим із 09.00 до 17.00 без врахування часу на обідню перерву.

Офіс буде працювати в закритому режимі без клієнтів.

Громадяни можуть отримати консультації, щодо реалізації житлових програм за телефонами: 073-420-29-10; 093-154-38-21

У зв’язку з цим адміністрація Держмолодьжитла звертається до громадян із настійливим проханням на період до 03.04.2020 р. віддавати перевагу дистанційним каналам спілкування з фахівцями регіонального управліня. Прохання в зазначений період звертатися до спеціалістів  за телефонами та/або адресою електронної пошти, зазначеними на сайті регіонального управліня у розділі «Контакти». Реєструватися для участі в житлових програмах просимо переважно через сайт регіонального управліня: https://dp.molod-kredit.gov.ua

Наголошуємо: регіональні управління Держмолодьжитла продовжують працювати з громадянами з урахуванням необхідності додержання протиепідемічного режиму. Звичайний графік роботи Держмолодьжитла буде відновлено після скасування протиепідемічних заходів та обмежень органами влади.

Нагадуємо про необхідність відповідально ставитися до власного здоров’я і здоров’я оточуючих. Профілактичні заходи – у інтересах кожного громадянина.

Дякуємо за розуміння!